© 2016 by Timo Tali

Kõik Next Exitist

December 31, 2016

  Ühe kollektsiooni loomine kestab kuid, kuid tähelepanu ja tunnustust on saanud kollektsioon Next Exit juba terve 2016 aasta jooksul. Alustades päevast, mil kollektsioon debüteeris Moelennuki laval.

 

"Sama olukord, sama maal, sama inimene, erinevad emotsioonid...
Mis eelneb, mis on järgmine... mees või naine, roosa või sinine...
On sellel vahet?"

 

Kollektsiooni ideeks oli luua unisex rõivaid. Mis on kirkad ja kõnetavad vaatajat, samas ei mängi rolli, kas kandjaks on mees või naine. 

Rõivaste algmaterjaliks on põhiliselt valge tööriiete kangas. Sinna peale tegin akrüül spreide ja markeritega graffiti stiilis maalingu. Kangad sain ühest Jõhvis asuvast õmblustehasest tootmisjääkidena. Osaliselt on ka kasutusel näiteks helkurvestidest ülejäänud oranž kangas.

Kollektsiooni teostust toetas Skizze kauplus.

 

Esmaesitlus toimus 4. märtsil Telliskivis moeshowl Moelennuk, kus kollektsioon pälvis 1. koha ning ma sain võimalus veeta möödunud suve praktikandina rõivabrändi Mosaic disainitiimis.

 

 

Paari nädala pärst astus kollektsioon lavale Paides, kus toimus moeshow MoeP.A.R.K. Tegemist on ühe suurema moeüritusega noortele Eestis, kus astuvad lavale nii põhikooli-, gümnaasiumiõpilased kui ka tudengid. Kollektsioon pälvis Vanemas vanuserühmas 1. koha.

 

 

Järgmisena tuli võtta ette teekond Pärnusse ja oma loomingut näidata moeshow NOORMOOD laval, mis toimus Pärnu Uue Kunsti Muuseumis. Juhuuu kollektsiooni premeeriti 1. kohaga :).

 

Neljas lava, mille Next Exit vallutas, oli armsaks kodulavaks kujunenud Tallinna Ühisgümnaasiumi Õpilasesinduse korraldatud Totaalne Überglamuur. Taaskord avaldas kollektsioon nii publikule kui ka žüriile muljet ning lisaks 1. kohale pälvisid Paul Oskar Soe ja Anna Brit Vetsa parima modelli tiitli.

 

 

Siinkohal sooviksin tänada meigikunstnikku Laura-Liisa Srubišeki, kes on meie tiimi väga oluline liige ja kelle käe läbi niigi kenad modellid veelgi ilusamateks muutuvad. 

 

Kollektsioonile valmis ka sissejuhatav video, mille tegemisele panid käed külge järgmised super inimesed - Karl-Ander Pais, Margaret Lankots, Otto Valter Väinaste, Ingvar Baranin, MU Laura-Liisa Srubišek , Timo Tali, Tanel Topaasia, Breth Bachman, Kairi Kalmann.

 Terve hooaja jooksul on kollektsiooni kandnud: Margaret Lankots, Heleri Meremäe, Linda Liis Arpo, Camilla Sundvor, Kelli Siidirätsep, Anna Brit Vetsa, Kaisa Orgusaar, Taavet Suurmõis, Paul Oskar Soe, Otto-Valter Väinaste, Gregor Tammert, Johan Kroon,t Taavi Valter Taveter.

 

Pärast moeshowde perioodi ei jäänud kollektsiooni rõivad kappi tolmu koguma, vaid said jäädvustatud läbi mitme kaaamerasilma. Esimesena toimus fotosessioon fotograafi Krõõt Tarkmeelega. MUAH Erle Taklai stilistika: Marion Laev Modellid: Birgit Veegen ja Emil Fazullin.

 

 

 

 

Järgnevad pildid on pildistanud Frederik Klanberg, modellid:, Kaisa Orgusaar, Sandra ja Karmen Reivik, MU Laura-Liisa Srubišek.

 

 

 

 

Järgmiste piltide autor on Birgit Pihlak, modellid Paul Oskar Soe ja Margaret Lankots, MU Laura-Liisa Srubišeks.

 

 

Sügisel toimus fotosessioon noore modelli Victoriaga Yes Right Modelsist, MU Victoria Eve, Hair and style Polina Rubtsova, fotograaf: Alex Castaldi.

 

Vahepeal astus lavale õhtujuhina Laura Prits kandes kollektsiooni rõivaid Noortebänd 2016 poolfinaalides. 

 

Ninig telepilti jõudis "Elevandi jakk" Tanja Mihhailova seljas saates Su Nägu Kõlab Tuttavalt 2016 aasta sügishooajal.

 

Nii möödunud aastale tagasi vaadates tekib tunne, et küll me ikka jõudsime palju, ja mul on tohutult hea meel, et minu ümber on nii palju teotahtelisi ja andekaid inimesi. 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

February 13, 2017

February 4, 2017

December 31, 2016

September 25, 2016

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square