© 2016 by Timo Tali

DADA 2019

​Inspiration for for this collection cones from Dadaism. It was the movement that questioned the aesthetics of art. It was dramatic and shocking. Unusual things were put together, provocative and abstract. Artist’s rejected the logic. Sometimes there was no reason behind the way of doing things. Meaninglessness.

I have used different materials all together, mixed different textures and fabric types. 

Kollektsioonis Häppiest taaselustasin vanaema kudumite mustrid enda omades ja kombineerisin nad aegumatu teksamaterjaliga.  Kollektsioonis on läbivaks teemks klouni motiiv ning põhimaterjalik on vanad teksapüksid, millele on antud uus elu kasutades ära vana riide kandmiskõlbulikke kohti. 

NEXT EXIT

June 27, 2017

Kollektsioon Next Exit on inspireeritud tänavakunstist. Kangana on kasutatud valget puuvillase töörõivariide ülejääke, mille sain Jõhvis asuvast õmblustehasest. Peale on maalingud teostatud kasutades vee baasil akrüül värve nii aerosoole kui ka markereid. Kollektsiooni loomist toetas kauplus Skizze.

ANIMA NOSTRA

June 27, 2017

Anima Nostra on hästi õrn kollektsioon. Läbivaks motiiviks on rahutuvi. Pealtnäha süngetes toonides komplektid peidavad endas säravaid ja helgeid detaile. 

REPLIIK

June 27, 2017

Ajaleht kannatab kõike! Kollektsioonis on kasutatud ajalehte kui materjali riietie valmistamiseks. Lisaks on kasutatud lina ja villasegust puuvillakangast. Üldmulje on maalähedane ja eestlaslik. Samas on kollektsioonis varjatud detaile. Hoolikalt valitud vanu nööpe ja huvitavaid lõikelahendusi.

Please reload